Úvodní stránka > Aktuality > Agentura logistiky se podílela na zabezpečení oslav 100. výročí vzniku ČSR

Agentura logistiky se podílela na zabezpečení oslav 100. výročí vzniku ČSR

Agentura logistiky se podílela na zabezpečení slavnostní přehlídky ke 100. výročí založení Československého státu. V posádce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav zabezpečovala ubytování a stravování pro 600 vojáků.

 

Pochodující jednotky, které nacvičovali slavnostní pochod na bývalém letišti v Bechyni se v pátek 26. října přesunuli do boleslavské posádky, kde příslušníci Střediska zabezpečení Agentury logistiky vybudovali v objektu A 311 "kasárna LES" stanový tábor pro 600 osob.

"Stanový tábor byl vybudován tak, aby pochodujícím jednotkám poskytl co nejvíce pohodlí před samotnou slavnostní přehlídkou", řekl náčelník střediska major Bubela a dále dodává. "Součástí zázemí je velkokapacitní jídelna, vyhřívané stany a kontejnery se sociálním zařízením" 

Za odvedenou práci při výstavbě stanového tábora a samotného zabezpečení při nájezdu pochodujících jednotek a jejich pobytu děkujeme všem, kteří se na realizaci podíleli. Velké díky patří i příslušníkům 26. pluku velení, řízení a průzkumu, kteří pro ubytované připravovali stravu a příslušníkům Vojenské policie za policejní zabezpečení akce.

Fotogalerie

Nahoru