Úvodní stránka > Aktuality > Cihelnu 2018 organizovala Agentury logistiky

Cihelnu 2018 organizovala Agentury logistiky

Ve dnech 17. - 18. 8. 2018 hostilo malebné město Králíky v Orlických horách, už po jednadvacáté, příslušníky AČR a příznivce vojenskohistorických akcí při příležitosti konání Dne sil podpory AČR Cihelna 2018, který navštívilo 22 000 diváků.

 

Letošním ročník byl organizován Agenturou logistiky a již tradičně se akci se tradičně podílela Armáda ČR ve spolupráci s městem Králíky, Vězeňskou službou ČR, Celní správou ČR, Vojenským muzeem Králíky a kluby vojenské historie pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického.

 

Práci příslušníků Agentury logistiky osobně, v místě konání akce, pochválil a ocenil ředitel Sekce podpory MO generálmajor Jaromír Zůna společně s ředitelem Agentury logistiky brigádním generálem Jaroslavem Trakalem, kteří navštívili její příslušníky v zázemí celé akce či v prostorách určených pro statické ukázky. Organizace CIHELNY byla na prvotřídní úrovni a z ohlasů návštěvníků a pozvaných hostů byla cítit maximální spokojenost s jejím průběhem.

 

Ze strany center zabezpečení Agentury logistiky, byla pro diváky připravena celá škála techniky, výstroje, zbraní a munice. O zajímavosti připravovaných statických ukázek pro návštěvníky akce, svědčí i vysoká návštěvnost diváku u jednotlivých expozic. Expozice si nenechal ujít hejtman Pardubického kraje pan Martin Netolický, kterého působnost AČR v jeho kraji velice zajímá.

 

Závěrem je tedy na místě všem, kteří se na organizaci a průběhu Dne sil podpory AČR-Cihelna 2018 podíleli, jménem ředitele Agentury logistiky poděkovat a vyjádřit spokojenost s tím, jak k celé akci přistoupili.

 

 

Autor: kpt. Petr Kostelka, Foto: kpt. Petr Kostelka , mjr. Ing. Pavel Vrba,  Agentura logistiky

Fotogalerie

Nahoru