Úvodní stránka > Aktuality > Ministr obrany Martin Stropnický navštívil Agenturu logistiky v posádce Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Ministr obrany Martin Stropnický navštívil Agenturu logistiky v posádce Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Dne 23. ledna 2017, poprvé od svého jmenování ,navštívil ministr obrany Martin Stropnický Agenturu logistiky ve Staré Boleslavi, kde jej ředitel Agentury logistiky, brigádní generál Jaroslav Trakal seznámil s historií, strukturou a úkoly agentury.

 

Po přivítání seznámil brigádní generál Jaroslav Trakal ministra obrany se strukturou a hlavními úkoly Agentury logistiky. V krátké prezentaci ministra obrany informoval o stavu Agentury logistiky a podřízených center, kdy neopomněl vyzdvihnout úkoly, které každé z center Agentury logistiky plní, což doložil v číslech. Poté následovala krátká debata s hlavními funkcionáři agentury. V rámci debaty pohovořil ministr obrany s některými z hlavních funkcionářů Agentury logistiky k aktuálním tématům. 

V závěru celého jednání ministr obrany uvedl, že si je vědom úlohy, kterou Agentura logistiky plní a poděkoval hlavním funkcionářům za odvedenou práci „Jste veliké a důležité uskupení. Chtěl bych vám poděkovat za vaši práci a podporu našich vojáků v zahraničí a za všechno, co děláte. Všichni si uvědomujeme, že armáda je potřeba,“. Závěrem zdůraznil, že bude vojáky nadále podporovat i přes některá úskalí, kterým čelí. „Záleží mi na tom, abyste se cítili dobře. Nenechte se odradit či demotivovat určitými problémy.“

Před svým odjezdem obdržel ministr obrany od ředitele Agentury logistiky brigádního generála Trakala symbolický dar a zapsal se do kroniky Agentury logistiky.

Fotogalerie

Nahoru