Úvodní stránka > Aktuality > Agentura logistiky oslavila 5. výročí od svého vzniku

Agentura logistiky oslavila 5. výročí od svého vzniku

Ve čtvrtek 14. září proběhl v Jaselských kasárnách slavnostní nástup u příležitosti 5. výročí od vzniku Agentury logistiky.

Za doprovodu Ústřední hudby AČR napochodovaly celky složené  z příslušníků a zamestnanců ředitelství a podřízených center agentury před tribunu, kde je pozdravili hlavní funkcionáři ředitelství ALog. Z úst ředitele Agentury logistiky brigádního generála Jaroslava Trakala si vyslechly nejen slova chvály a uznání za jejich dlouhodobé pracovní nasazení, ale zejména důležitost jejich práce pro fungování celého resortu. "Svou práci vykonávate na té nejvyšší profesionální úrovni, pracujete s nasazením a s erudicí, ale co bych si osobně přál je, aby se naše společná práce odrážela i v našich srdcích" a dodává "Osobně se domnívám, že právě logistika je tím pravým srdcem naší armády".

V rámci slavnostního nástupu ocenil brigádní generál Trakal, za dlouhodobé výtečné plnění služebních úkolů a za osobní podíl na rozvoji Agentury logistiky vybrané příslušníky a zaměstnance agentury, kteří z jeho rukou obrželi ocenění Laudi Memorabilis.

Po skončení slavnostního nástupu pokračovaly oslavy vzniku agentury sportovním dnem ředitele ALog, kde se zápolilo hned v několika sportovních disciplínách. Samozřejmě nesměl chybět ani vojenský guláš připravený příslušníky 26. pluku řízení, velení a průzkumu. Ti nejlepší byli nakonec odměněni poháry, které převzali z rukou velitele posádky plukovníka Zdeňka Kolomého.

Fotogalerie

Nahoru