Úvodní stránka > Aktuality > A co sport u Agentury? Byl, je a bude.

A co sport u Agentury? Byl, je a bude.

23. února se poprvé v tomto roce příslušníci Agentury logistiky rozběhli po sportovištích Jaselských kasáren v rámci sportovního dne ředitele Agentury logistiky.

 Letošní první sportovní den se konal nejen v hale Jaselských kasáren, ale pro zájemce byla připravena i lyžařská část ve Špindlerově Mlýně a okolí, které se zúčastnilo 13 sportovců. Ve Špindlu měli příslušníci Agentury logistiky možnost sjezdového lyžování, běžeckého lyžování a horské turistiky. I přes nepřízeň počasí, které bylo opravdu větrné, si všichni na horách sportovní den užili.

 V hale to bylo o tradičních sportovních aktivitách. Hrál se slušný volejbal, obsazen byl i tenisový kurt a jako poslední vyběhli na palubovku haly florbalisté. Ten kdo nehoví kolektivním sportům, a chtěl si zasportovat, zvyšoval kondice v posilovně. Tento rok se bohužel nesešlo dostatek zájemců o nohejbal. Všem, kteří se účastnili sportovního dne, děkujeme za bezvadnou reprezentaci a těšíme se na další sportovní klání, snad již v hojnějších počtech.

Fotogalerie

Nahoru