Úvodní stránka > Aktuality > Předání vozidel TATRA T-810

Předání vozidel TATRA T-810

Dne 3. 1. 2017 se v objektu Centra zabezpečení materiálem technických služeb Štěpánov uskutečnilo předání vozidel TATRA T-810 v modifikaci „valník se zvedacím čelem“.

 

Slavnostního předání se zúčastnil MO ČR pan Martin Stropnický a 1. ZNGŠ AČR generálporučík Ing. Jiří Baloun, Ph.D., MSc. Předseda představenstva společnosti TATRA TRUCKS Kopřivnice Petr RUSEK předal náčelníkovi centra podplukovníkovi Ing. Jánu Kevešovi 26 vozidel, která jsou určena pro dvacítku vojenských útvarů a zařízení. Současná dodávka navazuje na první dodávku vozidel TATRA T-810, realizovanou v letech 2008 – 2009, v rámci které bylo do Armády ČR dodáno celkem 588 vozidel TATRA T-810 v 8 modifikacích. Ministr obrany ČR byl v průběhu akce informován o dalších plánovaných dodávkách vozidel TATRA, která jsou na základě již uzavřených kupních smluv plánovány v první polovině roku 2017. Do konce roku 2017 by v rámci zakázky mělo být pořízeno dalších 81 kusů vozidel TATRA T-815 v několika modifikacích.

 

Touto cestou bych chtěl jménem hlavních funkcionářů Agentury logistiky poděkovat příslušníkům a zaměstnancům Centra zabezpečení materiálem technických služeb Štěpánov za vynikající přípravu slavnostního předání vozidel TATRA, které bylo nejen ze strany MO a 1. ZNGŠ AČR, ale i veřejností a sdělovacími prostředky, vnímáno pozitivně.

 

http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/ministr-obrany-m...

http://zpravy.idnes.cz/armada-prebira-nove-tatrovky-di8-/domaci.aspx?c=A...

Fotogalerie

Nahoru